فول آرشیو محسن چاوشی
عشق فقــط آقای خاص *محسن چاوشی*
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
درباره وبلاگ


تمام اشعاری که محسن چاوشی از ابتدا خوانــدهـ است را در این وبلاگ میتـــونید بخــوانید باتمام مشخصات و لینک آهنگ ... لذت ببـــرید ... : ) و همچنین اخـــبار مهمـ

دلیل ایجاد این وبلاگ : چون تمام اشعار محسن چاوشی رو نمیتونید تو یدونه سایت یا انجمن پیدا کنیـــد ...

تولد وبلاگ : 1391/11/01

مدیر وبلاگ : میلاد بشیری راد
مطالب اخیر
نظرسنجی
هر کدام از آهنگهای آلبوم پاروی بی قایق را دوست داشته اید انتخاب کنید؟!

قطار بی ادعا و مسافران عاشق

موسیقی پارس – جواد فقیه نصیری : امروز روز تولدت است . میخواهم ساده سخن بگویم ، سال ها است احساسمان و حرف هایمان پشت کلمات زیبا و شکیل گم شده بود، حال به دور از هر حاشیه و حاشیه سازی به عنوان یک هوادار سخنمان را در این روز مبارک و زادروزت بیان میکنیم .

نمیدانم نوشته ام را از کجا اغاز کنم چگونه با تو سخن بگویم که تمامی حرف هایمان تمامی احساسمان تمامی اشک هایمان در این نوشته خلاصه شود . درد را از هر طرف بخوانی درد است ، این سخنی است که میتوان گفت در دنیای امروز به یک ضرب المثل تبدیل شده است ، پس چرا دردی که تو میخوانی زیباست ؟ چرا ترانه های زخمی با صدای زخمی ات روحی نو در جسم خسته ی این روز های ما جوانان و طرفدارانت میدمد ؟ صدایت را در تمامی مراحل زندگیت مانند یک فیلم نامه برایمان به یادگار گذاشتی و میگذاری .

زمانی که در اوج غم بودی و از این زمانه خسته شده بودی خواندی و ما شریک غمت شدیم ، در شادی هایت مارا سهیم خود کردی ، هر انسانی برای خودش زندگی میکند ، اما تو یک نفر نیستی ، حال وجود تو امیخته شده با حس و حال میلیون ها طرفدارت .

هر ملودی ای که میدهی دل شکسته ای را بند مینهی . در دوران خوشی ناخوشی ها در فرازو نشیب ها تنگناها فشار های این راه سخت از آن روز های ک نفرین را خواندی از آن روز ها که آن غم ذاتی صدایت هر دلی را جذب میکرد.ان روز ها که کارهایت لو میرفت در بدترین شرایط بودی باز هم لبخند زدی و با عشق خواندی. تمام ان درد ها سختی ها حقیقت است تورا در این سال ها هر چه نامیدند صدای زخمی ، اقای خاص ، سلطان و هر آن چه که میدانی و میدانیم ، هر چه که بود نشان از عشق به صدایت بود نشان از احساس پاکت بود .

 آن روزی که گفتی مرا سلطان خطاب نکنید آن روز بود که پاکیت را حس کردم ، همان وقت بود که توانستم ان ارمانی که سال ها در ذهن خود داشتم را کشف کنم ، توی بی غرور ، همان که لحظه ای غرور را در خود جای نداد و دلی را نشکست . دور بودنت از ما به همین دلیل است ، به دلیل ترست از شکستن دلی . خیلی ها در این دنیای موسیقی هستند که دل طرفدار برایشان معنایی ندارد ، طرفدار را یک پله ی بی مصرف میداند برای رسیدن به هدفشان به هر قیمتی ، تو این گونه نیستی ، تو دل پاکی داری و همین دل پاک تو را به ظاهر از ما دور میکند اما در باطن با صدایت هر لحظه و ساعت همراهمان هستی.

هیچ نداشتی اما به لطف استعداد و توانایی ذاتیت به انجا که میخواستی رسیدی نه اینکه سقف ارزوها و تواناییت این است نه ! البوم هایت هدفت را به ما نشان داد و میدانیم زمان میبرد تا چاووشی به حقش در این هنر برسد . ما به عنوان هوادار وظیفه ی خود میدانیم که جلوی برخی اشتباهاتت را بگیریم ، شاید گاه از ما دلخور باشی و یا به قول خودت از دوست دلخورمم … اما باید بدانی هواداری که اشتباه خواننده اش را به اون گوش زد نکند هوادار نیست یک خیانت کار در لباس دوستی زیبا رو است .

هدفت برای ما محترم است ، اما باید بدانی هوادارنت دل تنگند ، دل تنگ دوستان قدیم ، دل تنگ ارجینی ها دلتنگ خیلی ها که خود میدانی . کمی دلخوریم از این پس پرده ماندن هایت و اما تو با زبان دل و صدایت پاسخ احساسمان را میدهی ، درکت میکنیم اما کمی هم به فکر آن روز باش ، آن روز که همه زیر یک سقفیم و اشک میریزیم با خاطرتامان که گره آن به تار های هنجره ات بسته شده . بنا را بر این گذاشتیم که با احساسمان کنار بیاییم و حرف هایمان را بزنیم . بگذار بگوییم درد هایی را که مدتی است بیان نکردیم و تبدیل به گله شده است . بگذار راحت بگویم ما خسته ایم دیوار بی دری دیگر میخواهیم ، آن صدای زخمی را میخواهیم . محسن ما محسنی نیست که به هر قیمتی تراک بدهد و صدایش در هر مکانی پخش شود . محسن ما آن محسنی نیست که تک تراک های دو دقیقه ای بدهد . مقصر خودت هستی . تویی که گوش هایمان را به دیوار بی در و لباس نو و . . . عادت دادی . ما نمیتوانیم ببنیم اسطوره ی هنریمان افت کند . هدیه ی تولد ما به تو عشقمان است . عشقی که سال هاست به کار هایت داریم . به سکوت زیبایت . دور از قاب دوربین های دنیوی که جز غرور کاذب نتیجه ای ندارد .

تو میدانی که غرور در وجودت جایی ندارد و هیچ جایگاهی برایش باز نکردی و نمیکنی . حرف های امروزت امیدیست برای ساختن فردایی که قولش را داده بودی.حرف های یک عاشق بی ادعا.این روز ها که از البوم جدیدت میگویی از خود بی خود میشوم.سر ذوق می ایم.همیسه از پس سختی ها فشار ها چه با اقتدار برامدی.این بار هم وقت عصیان است وقت فریاد توست ان را با تمام وجود حس میکنم. اقای خاص،نه تورا اینگونه صدا نمیکنم تو برای من همان رفیق بی ادعای عاشقی.بابت این سال ها تلاش های بی وقفه ات رنج هایی که برای شاد کردن دل ما کشید سپاسگذارم.

تولد ۳۴سالگی ات مبارک عزیزترینمان

منبع : اختصاصی موسیقی پارسپیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات